תיירות בישראל
דף הבית
»
אילת ודרום הארץ
»
בתי מלון באילת

בתי מלון באילת

 

עוד על אילת ודרום הארץ:

 

אם תהיתם מהן עשרת הדיברות לתכנון חופשה פנטסטית במגוון בתי מלון באילת, הסכיתו והקשיבו: המדריך לחופשה המושלמת באילת עשה למענכם את כל העבודה השחורה וריכז עבורכם את עשרת הכללים החשובים לתכנון חופשה אילתית כהלכתה.

   
  • טרם בחירת בתי מלון לחופשה הבאה שלכם באילת, עליכם תחילה לברר באיזה סגנון של חופשה אתם חפצים. האם אתם מעוניינים בחופשה זוגית ורומנטית או שמא אתם מעוניינים בחופשה משפחתית סטנדרטית ?. החלטה זו כמובן מקפלת בתוכה שיקולים רבים כמו: באיזה רמה של בית מלון ברצונכם לבחור, האם ברצונכם לבחור בחבילת נופש הכוללת פנסיון מלא או שמא חצי פנסיון, האם חשובה לכם הקרבה למקומות הבילוי או שמא ברצונכם להרחיק מעט משאון העיר אל בתי מלון מבודדים יותר באילת. כך או כך, בידכם התשובה.
  • בשלב הבא, תאלצו להחליט על הסכום המקסימאלי אותו תהיו מוכנים להוציא על חופשה באילת. האם אתם מוכנים להשקיע בטיסה לאילת או שמא תסתפקו ברכב פרטי או אפילו באוטובוס ? מדובר בשיקול היכול להשפיע רבות על עלות החופשה הבאה שלכם באילת.
  • שאלת השאלות לתכנון חופשה באילת כרוכה כמובן בתשובה לשאלה: אילו בתי מלון אתם אוהבים, האם אתם מעדיפים מלון דירות זול או מלון פאר – חמישה כוכבים ?. במידה ותקציבכם נמוך, אך עדיין יש ברצונכם לחפוש ולנפוש תוכלו לעשות זאת בזול באמצעות הזמנת חדר במלון דירות ואילו אם תקציבכם מאפשר זאת, תוכלו לבחור במלון ברמה גבוהה יותר.
  • שאלה מכריעה נוספת שיש בידה להשפיע על מחיר החופשה הוא התקופה שבה תבחרו ללון במגוון בתי מלון באילת. במידה ותבחרו בתקופת ה"אוף סיזן", כגון: תקופת החורף, הרי שתג המחיר של חבילות הנופש באילת, הכוללות לרב גם טיסות לאילת, יהיה נמוך יותר מאשר אם תבחרו לנפוש במגוון בתי מלון באילת בתקופת "ההי סיזן", כלומר: תקופת החגים והקיץ. עוד דרך אשר באמצעותה תוכלו לחסוך המון כסף הוא באמצעות מבצעים של הרגע האחרון. כך או כך, החליטו על תאריך היעד של החופשה הבאה שלכם והזמינו חדר בבית המלון המועדף עליכם.
  • החלטה נוספת העשויה להשפיע על מחיר החופשה שלכם הוא כמובן נושא הארוחות. במידה ואתם זוג החופשי מכל אחריות ומחויבויות משפחתיות, מומלץ לקחת חבילת הנופש הכוללת לינה במגוון בתי מלון באילת וארוחות בוקר מפנקת. אולם, אם מדובר במשפחה היוצאת לחופשה, אנו ממליצים לבחור בחבילת נופש הכוללת לינה על בסיס חצי פנסיון, פנסיון מלא או הכל כלול וכך למעשה תוכלו לחסוך לעצמכם את כאב הראש ובזבוז רב של זמן וכסף.
  • פרמטר נוסף אשר יסייע לכם בתכנון חופשתכם במגוון בתי מלון באילת הוא נושא הטיולים. האם אתם טיפוסים הרפתקניים מלאי אנרגיה וחובבי טיולים מושבעים ? או שמא אתם טיפוסים מפונקים יותר המעוניינים בחופשה סולידית קלאסית ומפנקת ? בהתאם לתשובה זו תוכלו לבחור את מיקום המלון המועדף עליכם (קרבה למוקדי הבילוי והפנאי או שמא קרבה לאתרי הטבע והתיירות.
  • שיקול נוסף שעשוי להשפיע על תקציבכם הוא נושא ההזמנה בקבוצות. במידה ואתם שייכים לארגון עובדים תוכלו לנצל זאת ולבצע הזמנה בקבוצה ותוכלו לחסוך כמה מאות שקלים בעת הזמנת מלון באילת, זאת משום שברוב המלונות נהוג לתת הנחה להזמנות קבוצתיות לעומת הזמנות של יחידים אשר אינן מקבלות הנחה כלל וכלל.

לסיכום, אם ברצונכם לתכנן בחוכמה את חופשתכם הבאה במגוון בתי מלון באילת העזרו בכללים אלו.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2019 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.