תיירות בישראל
דף הבית
»
אילת ודרום הארץ
»
אטרקציות באילת
»
טיולי גיפים באילת

טיולי גיפים באילת

'דמדומי מדבר', החוויה המשולבת של החורף, טיול 4.5 שעות של ג'יפים. אחרי שתחוו את טיול הג'יפים הזה תרצו לעלות שוב. זאת לאחר שתתקנו את העצמות הדואבות מהנסיעה. זו הנסיעה הכיפית ביותר בעולם, לפחות ככה זה מרגיש.

   

טיול ג'יפים מתחיל בשקיעה ובלילה ל- 4 וחצי שעות. הטיול משלב חוויות בעלות אופי שונה להתנסות ייחודית של מדבר. לא משנה לאיזו מתרה אתם מתכנסים, טיול ג'יפים הוא מעולה לאיחוד נפשות, בין אם אלו חברים קרובים או משפחה.

הטיול ג'יפים כולל נסיעה מרתקת בג'יפים, טיול בשעות היפות ביותר של המדבר- השקיעה, הליכה בקניון העמק המדהים, תצפיות פלמינגו בנדידה, התנסות לילית הכוללת תצפיות כוכבים וירח אל שמיי הלילה בטלסקופ, תצפיות בעלי חיים בפרוז'קטורים ואירוח כמיטב המסורת במדבר, סביב המדורה, עם תה, קפה, פיתות על האש, סיפורי מדבר נשכחים והרבה הרבה אווירה.

אל תדאגו לגבי החלפת בגדים - הנסיעה בג'יפים פתוחים עם כיסוי. אם אתם נוסעים בתנאי חורף, זה אידיאלי. אתם נמצאים מוגנים בתוך ג'יפ אמתני כאשר בחוץ הג'יפ משתולל וסוער על תנאי מזג האוויר והבוץ הקשים ביותר. גם עם הג'יפ נתקע, זה מעשיר את החוויה עוד יותר. תתמלאו בבוץ עד הצוואר כשתנסו להוציא את הטון ג'יפ מהבוץ - ותהנו מכל טיפת בוץ שתאכלו שם.

כדי לשמור על איכות הטיול - לא מומלץ לדחוס המון אנשים לתוך הג'יפ.

הקפידו להגיע עם מצלמות, בין אם אתם מקצוענים המחזקים מצלמות מתקדמות ובין אם אתם חובבנים עם מצלמות דיגיטליות שעושות את העבודה. מצלמות וידאו לטיולי ג'יפים קצת בעיתייות מאחר ואתם כל הזמן בתנועה והצילום בעייתי, אולם גם בטיול ג'יפים לצילום הוידאו יתרונות משלו.

המסלול הרגיל של טיולי ג'יפים כולל את בקעת הערבה, בריכות הפלמינגו, דקלי דום, עין עברונה, אזור נחל פסלים, נחל צפונות והעמק הנעלם.

הטיול יוצא בכל יום אחר הצהריים.

המחיר: 168 ? לאדם, 140 ? לילד. (140 ש"ח ו-120 ש"ח באתר)

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2019 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.