תיירות בישראל
דף הבית
»
אילת ודרום הארץ
»
אטרקציות באילת
»
ספורט ימי באילת

ספורט ימי באילת

ספורט ימי באילת מצוי בשפע. לא משנה איזה סוג של ספורט ימי אתם אוהבים - תמצאו אותו לחופיה הנהדרים של אילת.

   

אבובים

אבובים באילת מאוד פופולריים בקרב משפחות עם ילדים. אבובים קשורים לסירת מנוע שנוסעת די מהר. ילדים פשוט משוגעים על אבובים. יש להזהר מאוד מאבובים ולשמור על כללי הבטיחות. באוגוסט 2007 נפצעו נערים שלקחו חלק מאבובים באילת. אם אתם עם ילדים, השגיחו עליהם לאורך כל נסיעת האבוב.

בננה

בננה באילת היא יותר מפחידה ואולי יותר מסוכנת מאבובים. בננה גם כן קשורה לסירת מנוע ונוסעת במהירות אדירה. השם בננה נובע מהמבנה של האבוב המוארך. קבוצה של עד 8 אנשים מחזיקים בבננה, ואז היא נוסעת. בננה היא ספורט מאוד כיפי ואתגרי, משום שהמטרה היא להאחז בבננה לא משנה כמה סיבובים ופיתולים הסירה תעשה, וכמה מהר היא תסע. אם אתם רוכבים על בננה, תפקחו עין ושימו לב שלא תתקעו בבננות אחרות או בסירות.

קיסוסקי: החברה האילתית הוקמה ע"י אלופי הארץ בסקי-מים לשעבר ומפעילה המון אטרקציות רטובות: אבובים, בננות, מצנחי ים, קיאקים, חסקה ורחפת הוריקן ? סירה שטוחה עם שני מנועי ענק שטסה במהירות עצומה במסלול מתפתל על הגלים. כמו כן מוצעת סירת סילון מהמהירות בארץ, עד 120 קמ"ש. ליד מלון מרידיאן. טל' 6372088 - 08.

מצנחי ים

מצנחי ים הם מגניבים. הם מאפשרים לצפות על כל המלונות והחופים הנהדרים של אילת מלמעלה. אל הסירה קשור מצנח ואתם אליו. הסירה דופקת מהירות ואתם מעופפים באוויר עד לנחיתה הרטובה. טל' 6333666-08.

חוף חנניה: בכניסה למרינה העירונית באילת. סירות מנוע לנהיגה עצמית, סירות פדלים, קיאקים, חסקה, אבובים, בננה, סקי-מים, מצנחי ים ואופנועי ים. אפשר גם להפליג ביאכטה "פראדייז", בסגנון עתיק-פיראטי, או בספינת הזכוכית "פנינת האלמוגים". טל' 6316348 - 08.

אקסטרים ספורט ימי, אילת: לכל מי שמחפשים לפמפם את האדרנלין מוצעים אופנועי ים, סקי-מים, אבובים, מצנחים, ולא סתם בננה רגילה אלא גם בננה מעופפת. מול מלון רויאל ביץ'. טל' 6333030 - 08. לפרטים על שלל הפעילויות הימיות באילת, כולל צלילות והפלגות, ניתן להתקשר ל"מאגר האטרקציות אילת" ? טל' 233266 - 1800.

סקי מים

למה אנחנו הישראלים זוכים בתחרויות עולמיות בתחום סקי מים? אולי כי אילת מאפשרת את תנאי סקי המים הטובים בעולם, עם מזג אוויר נוח לאורך כל השנה.

באילת נערכים מדי שנה "משחקי אילת", תחרות סקי מים באילת שנתית של "איילת", שהיא ההתאחדות לענפי הספורט הלא אולימפיים.

כנסו וצפו בתחרות סקי מים באילת, לא תצטערו. רוב הסיכויים שאחרי שתצפו תרצו גם להשתתף בסקי מים.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2019 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.