תיירות בישראל
דף הבית
»
אילת ודרום הארץ
»
אטרקציות באילת
»
עיר המלכים באילת

עיר המלכים באילת

בקצה הטיילת המזרחית, מול מלון "הרדוס" ממוקם האתר שנבנה ע"י מלונות אפריקה ישראל וז'ול וורן ומוכר לכל בשם : "kings city" או בשמו העיברי : עיר המלכים אילת.

   

12 אלף מ"ר של חוויה מעוצבת ומאתגרת לכל החושים ולכל המשפחה.

בפרוייקט הושקעו למעלה מ- 162 מיליון שקלים ויותר מ-4 שנים של עבודה ותכנון שכלל יועצים רבים מכל העולם כולל יועצים מיוחדים באנשי "דיסני" בכבודם ובעצמם שנקראו לדגל.

הקונספט שנבחר לפארק מבוסס סביב סיפורים מקראיים מיתולוגיים וגיבורים מהתקופה, שעובדו ועוצבו כדי לספק את הסחורה.

עיר המלכים באילת מכילה מס' אטרקציות בינהם: "מערת החוכמה והאשליות" - אטרקציה אינטראקטיבית בהשראת שלמה המלך הידוע בחוכמתו . המבקרים מוזמנים להתנסות בשעשועונים טכנולוגיים ומדעיים, וגם להפגש עם גאון יהודי נוסף בשם אלברט איינשטיין.

תפיסת עולמם של מייסדי המקום היא שצריך ורצוי לגעת במוצגים, לעבור במבוך של סורגים ומראות, וכמובן לעצב פרצופים ולבצע תנועות למצלמות בעזרתן ניתן יהיה לבצע אפקטים מיוחדים המשנים ומעוותים פרצופו של כל ילדון חמוד.

בנוסף ישנן חידות מסובכות, אשליות ותעתועים, ולקינוח כדאי לברר כמה כוח וזריזות במותנינו ואם כל זה אינו מספיק ,נוכל למדוד את לחץ הדם שלנו כשאנחנו "רגועים".

האטרקציה החינוכית נוספת נקראת "מערת התנ"ך", אליה כדאי להגיע לאחר הצטיידות בכובע עם פנס או בפנס רגיל ואחרי ירידה קצרה במעלית הזמן אל בטן האדמה נגיע למקומות מהם הכל התחיל ,סיפור אדם וחווה, נח והמבול, משה רבנו, יוסף והחלומות ועוד סיפורים רבים המתרחשים בין מפלי מים ונטיפים.

בנוסף ישנו קולנוע משוכלל המקרין את "מסע אל העבר" שלוקח אותנו הצופים למסע רטוב, רועד ומוחשי מאוד בתקופת הפרעונים. בשביל להנות מתחושת המציאות נרכיב משקפים צהובות וענקיות, נשב באולם הקפוא, ונירטב ונתייבש לסירוגין, ועל הדרך גם ללמוד שיעור בהיסטוריה ומדעים.

מפלי שלמה המלך הם אטרקציה מדהימה הכוללת גלישה במגלשת ענק בגובה של 20 מטר אל בריכת עיר המלכים, כשברקע העיר רואים את העיר אילת. כמו בכל פארק שעשועים שמכבד עצמו לא יורשו השטים לצאת ממתקן שכזה ללא טיפת רטיבות ולשם כך דאגו לבנות את הבריכה באופן שכזה שיווצר שפריץ עצום ברגע ההתנגשות בין ה"סירה" למים וכמובן ידאג להרטיב את כולם.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2019 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.