תיירות בישראל
דף הבית
»
לימודי תיירות
»
קורסי בישול
»
קורס בישול A LA CARTE

קורס בישול A LA CARTE

קורס בישול A LA CARTE

   

קורס בישול A LA CARTE ? קורס בסיסי למתעתדים לעסוק בענף המסעדנות . קורס בישול A LA CARTE זהו קורס בסיסי ויסודי בו נלמדים יסודות הטבחות, יסודות הבישול ושילוב חומרי הגלם לכדי מנות מעוצבות. בקורס בישול A LA CARTE נחשף בעצם הסטודנט לטעמי המטבחים השונים ולסגנונות בישול מגוונים. קורס בישול A LA CARTE חושף את הסטודנט לעולם הטעמים האתניים ואף המודרניים, לעקרונות התזונה והבישול הבריא והטיבעי לעולם הקינוחים כמו גם לבניית תפריטים, תמחור ויסודות הניהול.

על פי רוב בתי הספר מבטיחים גם לתלמידי קורס זה גם סדנאות והכשרות נוספות, כאקסטרה, כגון השתלמויות עם שפים נודעים כמו גם השתלמויות בנושאי קפה, אלכוהול ויין בנוסף להשתלמויות בנושא תמחור. על פי רוב, הלימודים הם גם מעשיים וגם תיאורטיים בבסיסם.

לבסוף, נשלח הסטודנט לסטאג' מקצועי במסעדות מובחרות העובדות בשיתוף פעולה על בית הספר או מטבחים מקצועיים ובכך מכשירים את הסטודנטים ליציאה בטוחה ומקצועית יותר לעבר העולם האמיתי. תעודת הגמר מוענקת לסטודנטים שסיימו בהצלחה את הסטאג' שלהם, כמו גם שעברו מבחנים מעשיים ועיוניים.

משך הקורס במוסדות המוכרים הוא בסביבות ה-240 שעות . כאשר בסיום הקורס תוענק לבוגר הקורס תעודת הסמכה של בודר קורס בישול למסעדות A LA CARTE.

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2020 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.