תיירות בישראל
דף הבית
»
אילת ודרום הארץ
»
אטרקציות באילת
»
שייט באילת

שייט באילת - יאכטות - אניה

באילת תמצאו סוגים שונים של שיט באילת. אם אתם מחפשים שיט של יאכטות באילת, יש מגוון שירותים של ספנות יאכטות באזור הנמל. בנוסף יש גם השכרת אניה באילת ? תלוי לאיזו מטרה ההשכרה.

   

השכרת אניה יכולה להיות מאוד יעילה אם אתם מתכננים אירוע על שפת הים האדום. זו חוויה חד פעמית לארח את הקרובים לכם על סיפונה של אניה. קחו שיוט מסביב לעיר על רקע מוזיקה ומשקאות.

המסיבות שנערכות על אוניות תענוגות באילת הן הטובות ביותר, כל מי שמבין יאמר זאת. לנוף המדהים של אילת, נוף של ים והרים, מתווסף מזג האוויר הנוח והים השקט. בים סוף לא תתקלו בסופה באמצע הים, ולכן אפשר גם באמצע המסיבה לקפוץ לשחייה לילית קצרה.

אם אתם מתכננים אירוע יותר רומנטי ואינטימי באילת, אתם יכולים לשכור יאכטה ללילה שלם. אין דבר רומנטי יותר משיט בשקיעה המדהימה של אילת ביאכטה מפנקת הכוללת אלכוהול ומוסיקה רומנטית. אין פינוק ששווה יותר משיט באילת. אם מדובר באירוע מיוחד כגון יום הולדת, שום דבר לא אומר "אני אוהב אותך" כמו שיט באילת.

שייט במפרץ היא אחת החוויות המומלצות ביותר למבקרים באילת. מעבר לנוף הנפלא הפרוש לעיני הצופה משני צדי המפרץ והכחול העמוק של הים, מציעה אילת למשייטים ים נוח ושקט, מזג אויר יציב מפנק ומעודד טבילה במימי המפרץ. שלל אפשרויות לפעילות משלימה לחובבי ספורט ימי פעיל כמו גם למעדיפים התמכרות לרוח נעימה משקה צונן וקרני שמש מלטפות.

הפלגות במפרץ זמינות בכל יום.

מומלץ להתקשר למשרד ההזמנות : 6333666 -08

ספר עלינו לחבריך!
מפת אתר © 2007-2019 כל הזכויות שמורות Trip תיירות.